VANAÕUE PUHKEKESKUS

Vanaõue puhkekeskuse ajalugu ulatub juba aastakümnete tagusesse aega. Kunagi on siin töötanud vee jõul vesiveski. Peale 80ndate alguses üle elatud tulekahju jäid peahoonest alles ainult maakivi seinad. 90ndate alguses oli siin avatud baar.

Tänaseks päevaks on Vanaõue puhkekeskus mitmeid kordi laienenud ja pakub mitmekülgset teenuste valikut:

MAJUTUSSAUNAD JA KÜMBLUSTÜNNERINEVAD TEGEVUSEDSEMINARIDE JA PIDUDE KORRALDUSTOITLUSTUS JA PEOLAUDFORELLIPÜÜK
Vanaõue puhkekeskus asub Vändra- Mudiste (Suure- Jaani) maantee ääres Navesti jõe kaldal. Just sealt saab alguse Sakala tee, mida mööda liikus C. R. Jakobson ajalehe "Sakala" toimetusest oma kodutallu Kurgjale. Teispool jõge algavad suured sood ning rabad, läheduses asub Soomaa Rahvuspark. Vanaõue puhkekeskus pakub Teile nii mugavat lõõgastust linnamelust kui ka aktiivset puhkust stressi peletamiseks.

Meie teenuste nimekiri on mitmekülgne. Lõõgastuda ja sõpradega mõnusalt aega veeta võib meie soome saunas, kus on mugav eesruum. Sauna on võimalik tellida ka sinna sobivad jooke ja suupisteid.

Teise saunana pakume traditsioonilist eesti suitsusauna, mis asub vahetult jõekaldal. Sauna hoone pärineb eelmise sajandi algusest. Suitsusaunale on iseloomulik omapärane aroom ja eriti lõõgastav toime.

Mõnusat äraolemist pakuvad ka meie kaks sviiti: teise korruse sviidist saate nautida jõevaadet mullivannist ning esimese korruse avaras sviidis, kus on käsitööna valminud mööbel, lõõgastab Teid saun.

Aktiivse puhkuse huvilistel on võimalik matkata ainulaadsel maastikul (Navesti Looduskaitseala), kus on omavahel ühendatud nii rabakooslus kui ka liivaluited. Korraldame ka pikemaid jalgsi- ja jalgrattamatku Soomaa Rahvusparki.

Vanaõuest läbi voolaval mitmepalgelisel Navesti jõel korraldame kanuumatku nii algaja marsruudil kui ka juba põnevust pakkuvaid retki kogenenumale sõitjale.

Sportlikematele on meie teenuste nimistus veel vibulaskmine, paint-ball ja seiklusmängud, mida viime läbi ka pimedal ajal.

Peamajas asub kaks saali, kus on võimalik pidada moodsa tehnikaga konverentse, meeleolukaid tantsuõhtuid ja ka nautida meie köögi hõrgutisi- sealhulgas firmarooga kohapeal kasvatatavast forellist või lambast. Ilusatel suveõhtutel on mõnus grillida meie grillikojas.

MEIE TUNNUSTUSED
Viljandimaa edukaim turismiettevõte 2009
Eesti Turismiettevõtete Kvaliteediprogramm "Märk Kindlast Arengust"
tunnustus 2007-2009
Lõuna-Eesti edukas turismiobjekt / projekt 2007 "Ehe Lõuna-Eesti"


puhkemaja, majutus, peoruumide rent Viljandis - Vanaõue puhkekeskus