Võta ühendust:

+372 5212148

Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Võta meiega ühendust!
+372 521 2148

Puhkekeskusest

Vanaõue puhkekeskus on Viljandimaal rahulikus looduses ning kauni Navesti jõe kõrval asuv puhkekeskuse kompleks, pakkudes peamiselt majutust ning seal kõrval hulk erinevaid tegevusi nii väiksematele kui ka suurematele gruppidele.
Saavutuse-ikoon
2007
Lõuna-Eesti edukas turismiobjekt / projekt "Ehe Lõuna-Eesti"
Saavutuse-ikoon
2007-2009
Kvaliteediprogramm "Märk Kindlast Arengust" tunnustus
Saavutuse-ikoon
2009
Viljandimaa edukaim turismiettevõte tiitel ja tunnustus

Kaart

Vanaõue kaardil on märgitud meie tähtsamad majutus- ja tegevuspaigad.

Meie lugu

Vesi voolab
Vanaõue puhkekeskuse ajalugu ulatub juba aastakümnete tagusesse aega..
Kunagi on siin töötanud vee jõul vesiveski. Peale 80ndate alguses üle elatud tulekahju jäid peahoonest alles ainult maakivi seinad. 90ndate alguses oli siin ka avatud baar.
Kodu
Tänaseks päevaks on oleme mitmeid kordi laienenud...
Meie teenuste nimekiri on mitmekülgne. Lõõgastuda ja sõpradega mõnusalt aega veeta võib meie soome saunas, kus on mugav eesruum. Sauna on võimalik tellida ka sinna sobivad jooke ja suupisteid.
Saunad
Meie juures on mõnusad saunad ja mõnus majutus ka nõudlikumatele...
Teise saunana pakume traditsioonilist eesti suitsusauna, mis asub vahetult jõekaldal. Sauna hoone pärineb eelmise sajandi algusest. Suitsusaunale on iseloomulik omapärane aroom ja eriti lõõgastav toime.

Kolmas saunamaja on eraldi asetsev palksaun.  

Mõnusat äraolemist pakuvad kõik meie toad, millest suur enamus on saanud täiesti värske ilme 2022/2023 aastal. Lisaks on meie majas esimesel korrusel avar jõevaatega sviit, kus on käsitööna valminud mööbel ning ka privaatsaun.
Rabamatk
Matkad looduses ja mitmed teised sportlikud tegevused värskes õhu
Aktiivse puhkuse huvilistel on võimalik matkata ainulaadsel maastikul (Navesti Looduskaitseala), kus on omavahel ühendatud nii rabakooslus kui ka liivaluited. Korraldame ka pikemaid jalgsi- ja jalgrattamatku Soomaa Rahvusparki.
Vanaõuest läbi voolaval mitmepalgelisel Navesti jõel korraldame kanuumatku nii algaja marsruudil kui ka juba põnevust pakkuvaid retki kogenenumale sõitjale.
Sportlikematele on meie teenuste nimistus veel vibulaskmine, paint-ball ja seiklusmängud, mida viime läbi ka pimedal ajal.