Võta ühendust:

+372 5212148

Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Võta meiega ühendust!
+372 521 2148

Pulmad

Ilusates kleitides neiud, viisakad pintsakutes härrasmehed, päev täis rõõmu ja õnne - pulmad on nii pruudi, peigmehe ja ka külalaste jaoks meeliülendav päev, mis peab oleme täis täiuslikkust.


Saada päring

Vanaõue pakub...

Majutus

Terviklikku majutust kõikidele külalistele mugavates ja hubastes tubades

Vanaõuel on võimalik majutada kuni 120 külalist: 43 majutuskohta asub peamajas ning suvel 77 kohta kämpingutes. Peamajas asuvad ka kaks mõnusat sviiti, millest ühes on mullivann ning teises saun.

Pilte ja täpsemat infot majutuse kohta leiad majutuse lehelt

Parimaid sööke, mis viivad ka kriitilistematel külalistel keele alla 

Pulmast ei puudu loomulikult ka rikkalik toidulaud. Vanaõue poolt soovime Teile pakkuda elamust meeldejäävast maitsest, mis seostub Vanaõuega ning meid ümbritsevaga. Seepärast leiate meie menüüst midagi suupärast nii kohapeal kasvatatud lambast kui ka forellist, samuti oleme sel aastal Teie lauale toonud ka ulukiliha.
Pidulaud

Pulmavana soovitusi, et aidata Sul valikut teha

Pulmade korralduslik pool võib osutuda tihtipeale parajaks ülesandeks, kuid koostöös suudame muuta ka selle kergemaks.

Tantsu keerutamiseks ja ansambli esinemiseks kaunist paika

Loodusrohke Vanaõue on vabas õhus pulmade pidamiseks ideaalne. Peamaja kõrval asuv ruumikas varikatus on alati abiks ka väikese vihmahoo korral ning suurepärane koht ansambli saatel pulmavalsi keerutamiseks.
Saun

Saunade kasutamisvõimalust, et õhtusse või hommikusse veelgi rohkem soojust tuua

Mis oleks parem, kui lõõgastav hommikune saun pärast pulmapidu? Vanaõuel on olemas nii suitsusaun, palkkmajasaun kui ka peamajas asuv soome saun – ilma värskendava saunaelamuseta ei jää ükski külaline! Lisaks on pakkuda ka mugav kümblustünn, mis mahutab kuni kaheksa inimest.
Saada päring