Võta ühendust:

+372 5212148

Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Võta meiega ühendust!
+372 521 2148
Nool-tagasi
Avalehele

Kuidas valida seminariruumi paigutust?

november 10, 2020

Sõltuvalt seminari stiilist ja osalejate arvust on võimalik luua erinevaid ruumilahendusi. Oluline on, et kõik osavõtjad tunneksid end mugavalt ning info oleks kergesti kättesaadav.

Teatristiil
Ruumide kujundusstiilidest kõige klassikalisemaks on teatristiil, kus toolid on asetatud üksteise taha ritta, näoga esineja poole - just täpselt nii nagu teatriski! Sobib hästi seminaride, loengute või ka tooteesitluste puhul. Osavõtjate arv ei ole määrav.

Klassiruumistiil
Klassiruumistiili teab visuaalselt vast igaüks. Antud paigutus sobib hästi pikemate kohtumiste jaoks, sest lauale toetumine teeb istumise mugavamaks. Laud on tõeliselt mugav valik ka märkmete tegemiseks või koolituse raames ülesannete täitmiseks, rääkimata veeklaasi hoidmisest. Osavõtjate arv ei ole siinjuures määrav, kuid ruumi planeerimisel tasub arvestada, et lauad on pigem mahukamad.

Konverentsilaud
Kui sul on kuni 25 osalejat ja seminar on üles ehitatud arutelule, siis on konverentsilaud parim valik! Osalejad istuvad ühe suure laua ümber, näod vastamisi - kõik näevad ning kuulevad kõiki.

U-kujuline
Sarnaselt konverentsilauale, soodustab ka U-kujuline laud arutelu. Peamiseks erinevuseks on aga see, et antud kujunduslahenduse puhul saab mugavalt võtta kasutusele ka tehnilised võimalused - ekraan, dataprojektor vmt. Nii ei istu keegi seljaga ekraani või esineja poole, kõik saavad mugavalt ülevaate saalis toimuvast. Stiil toimib kõige paremini kuni 30 osaleja puhul.

Vanaõue Puhkekeskuses on 4 erinevat seminariruumi, millest suurim mahutab teatristiilis kuni 80 osalejat, väikseim nõupidamisteruum kuni 10. Ruumidega saad mugavalt tutvuda läbi virtuaaltuuri, hindamaks sobivust just Sinu soovide ja vajadustega.

Tule Vanaõuele seminari pidama!

Saada meile päring