Võta ühendust:

+372 5212148

Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Võta meiega ühendust!
+372 521 2148
Pulmad

Jalgsimatkad looduses

Meie matkajuhid viivad Teid matkama nii metsaradadel kui ka rabas.
Teeme koostööd ühe Soomaa hinnatuima ja põnevama teadjamehe Edu Kuilliga, kes viib teid matkale mööda Soomaa radu, Hüpassaare laudteel või Sakala teed, mille käigus õpetab teid tabama ürgseid looduse rütme. Edu on Iidsete šamanistlike loodusteadmiste järgija ja praktiseerija. Püüab neid lahti mõtestada ja tänapäeva eluga siduda. Seega ise šamaan. Edu ise ütleb: " Elan oma tavalist elu, ebatavalisel moel!"

Kuna Vanaõue asub kuulsal Sakala teel, siis on igal külalisel võimalik minna omal käel jalutus- või jooksuringile selle tähistatud matkaradadele.


Saada päring

“Soomaa Rahvuspargi tekkimine ja mu enda elumuutused tõid mu sünnikoju tagasi. Nüüd soomaal matkajuhi tööd tehes aitavad otsene elukogemus ja kultuuripärand mu tegevust värvikamaks muuta. Mõned kuuldud ja kogetud kohtumised metsloomadega jõudsid ka kaante vahele raamatus „Soomaa loomajutud.“ Põimin neid ja teisi lugusid oma matkadel kohaliku looduse ja kultuuripärandi tutvustamise vahele. Paistab, et inimestele see meeldib.”

- Edu Kuill

Jalgsimatka marsruudid

Giidiga matk Hüpassare rabas

2-2,5 tundi

Pikkuseks umbes 5km mööda laudteid. Kevadest-sügiseni on võimalus matkal minna end kastma ka rabalauka vette, kuhu on ehitatud sptsiaalsed ujumiskohad.

Sakala tee lühem rada

1,5-2 tundi

Pikkuseks umbes 3km. Matkarajale jääb ka Luidete puhkekoha piknikuplats. 

Sakala tee pikem matkarada Kurgjale

~5 tundi

Pikkuseks umbes 12,7 km. Matkarajale viib Jakobsoni Talumuuseumini. Tagasi Vanaõuele on võimalik tellida vastu buss.

Küsi pakkumist oma grupile: info@vanaoue.ee