Võta ühendust:

+372 5212148

Vihi küla, Suure - Jaani vald, Viljandimaa

Võta meiega ühendust!
+372 521 2148
Nool-tagasi
Avalehele

Toetused

Vanaõue Puhkekeskuse parkla projekteerimine, mänguväljaku ehitus ning turundustegevuse teostamine

Projekti tulemusena koostatakse Vanaõue Puhkekeskuse parkla põhiprojekt, kus on arvestatud nõudmistega uuele sihtrühmalekaravani ja autosuvila parkimisteenusega. Lisaks ehitatakse erinevas vanuses lastele seiklusväljak, et lastega pered saaksid kohapeal erinevaid tegevusi harrastada. Teostatakse turundustegevused-kodulehe uuendus, CRM kliendiportaal.


Vanaõue Puhkekeskuse teenuste arendamine

Projekti tulemusena

- kujundatakse ümber majutusteenus uuele sihtrühmale, keskmisest nõudlikumale loodus- ja pereturistile

- rakendatakse vajalikud muudatused uue sihtrühma klienditeekonna etappidel kogu klienditeekonna ulatuses, lähtudes uue sihtrühma kliendi ootustest

- turundatakse teenuseid uuele sihtrühmale, s.o eeskätt pere- ja loodusturistile, sihtturgudel nii Eestist kui ka Soomest, Lätist ja Saksamaalt

- luuakse tingimused kohaliku toidu meistriklasside läbiviimiseks ja toodete degusteerimiseks


„Vanaõue Puhkekeskuse teenuste arendamine“

Projekti lühikirjeldus

-kujundatakse ümber majutusteenus uuele sihtrühmale- keskmisest nõudlikumale loodus- ja pereturistile

- rakendatakse vajalikud muudatused uue sihtrühma klienditeekonna etappidel kogu klienditeekonna ulatuses, lähtudes uue sihtrühma kliendi ootustest

- turundatakse teenuseid uuele sihtrühmale, s.o eeskätt pere- ja loodusturistile, sihtturgudel nii Eestist kui ka Soomest, Lätist ja Saksamaalt

 - luuakse tingimused kohaliku toidu meistriklasside läbiviimiseks ja toodete degusteerimiseks

Eesmärk

Vanaõue Puhkekeskuse majutusteenuse ümberkujundamine uuele sihtrühmale koos pakutavate lisateenuste arendamisega

Tulemus

Uue ärimudeli rakendamise tulemusel kasvab külastajate arv nii Eestist kui ka naaber riikidest. Peamajas rajatakse kuus kõigi mugavustega peretuba. Vähenevad kulutused küttele seoses hoone energiatõhusamaks ehitades. Rajatud on kohalike toodete müüginurk klientidele. Tingimused võimaldavad lisaks Eesti siseturistidele võtta vastu ka loodus- ja pereturiste välisriikidest. Loodud parkimiskohad autohaagistele ja karavanidele.


Fondi nimetus Euroopa Regionaalarengu Fondi

Toetuse summa 199 704,80

Vanaõue Puhkekeskuse parkla projekteerimine, seiklusväljaku ehitus ning turundustegevuse teostamine

Projekti lühikirjeldus

Projekti tulemusena koostatakse Vanaõue Puhkekeskuse parkla põhiprojekt, kus on arvestatud nõudmistega uuele sihtrühmale-karavani ja autosuvila parkimisteenusega. Lisaks ehitatakse erinevas vanuses lastele seiklusväljak, et lastega pered saaksid kohapeal erinevaid tegevusi harrastada. Teostatakse konkreetsete turundustegevused.

Eesmärk

Projekti eesmärgiks on uuele sihtrühmale (autohaagiste ja karavanituristid) parkla projekteerimine ja peredega turistidele mõeldud laste seiklusväljaku rajamine. Projekti tulemusena peab Vanaõue Puhkekeskus ümber korraldama teenuseid ja kriisijärgselt olema jätkusuutlik ning ühtlasi panustama kogu turismisektori konkurentsivõimele. Selleks koostatakse uus ärimudel ja selle tarvis turundustegevused. 

Tulemus

- Koostatakse põhiprojekt karavanautode parkimiseks, mille põhjal järgmises etapis ehitatakse parkla.

 - Projekteeritakse ja ehitatakse seikluspark, mis on suunatud uuele sihtrühmale (lastega pered) , andes võimalusi tegevusteks erinevas vanuses lastele.

 - Turundustegevused- Tulemuseks on turundusplaanis ettenähtud tegevuste teostamine, sh kodulehekülje uuendused, videofilmi valmimine, CRM kliendibaasi loomine, fotode tegemine

Fondi nimetus Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest 

Toetuse summa 18 033,60


Abihooned

Eesmärgiks on ehitaja abihoone Vanaõue Puhkekeskuses kasutavate   masinate ja  seadmete hoidmiseks. Lisaks hoiuruumile on tööruum, kus on võimalik vahendite remont ja hooldus.

Objekti kirjeldus: Ehitatakse abihoone, kus on soojustamata ruum masinate ning abivahendite hoidmiseks ning tööruum remontimiseks.

Teine abihoone ehitatakse toiduainete hoiustamiseks ja liha jahutamiseks.

Objekti kirjeldus: ehitatakse abihoone koos kahe külmkambriga.

2018. a Vanaõue Lihaköök

Projekti eesmärgiks on Vanaõue Puhkekeskuse külastajatele ja piirkonna inimestele pakkuda maitseelamust kohalikust toidust, pakkuda toitu, mis on valmistatud erinevail innovaatilistel viisidel. Eesmärgiks on kohalikele jahimeestele ja talunikele võimaldada realiseerida toorainet kodulähedal ja väärindades seda Vanaõue Puhkekeskuses erinevatel viisidel. Projekti eesmärgi saavutamisel leiab kasutatamist talunike talutooted ja jahimeeste ulukiliha, mida töödeldakse kohapeal innovaatiliselt.

Projekti tulemusena osteti: 
                                                 Suitsutuskamber REICH UK 2100 BE, 2 suitsutusraami
                                                Grill Kamado Joe Big Joe 24" 2tk